Het Louwman Museum heeft als doel om een zo helder en boeiend mogelijk beeld te geven van wat de automobielindustrie sinds 1887 heeft voortgebracht. Zonder twijfel heeft de automobiel onze wereld ingrijpend veranderd. De auto is een van de belangrijkste uitvindingen van de negentiende en twintigste

Het Louwman Museum in Den Haag is de plek waar meer dan 130 jaar vooruitgang, innovatie en design zichtbaar vertegenwoordigd is in een unieke collectie van meer dan 275 pronkstukken uit de geschiedenis van de automobiel. Naast de uitgebreide collectie automobielen biedt het Louwman Museum nog veel meer. Ook de bijzondere collecties autogerelateerde kunst, miniaturen, affiches, trofeeën en zelfs vliegtuigen nodigen uit tot een bezoek.

De unieke collectie van bijzondere automobielen en memorabilia geeft niet alleen een prachtig beeld van de ontwikkeling van de mobiliteit, maar ook van de technische innovaties, vormgeving en de toenemende welvaart. Van de eerste, meer dan een eeuw oude, elektrische auto tot de meest oogverblindende ontwerpen uit de 20ste eeuw.

Preise

  • Entree volwassene € 20,00
    Entree 5 jaar t/m 18 jaar € 10,00
    Entree tot 5 jaar Gratis
    Entree met Museumkaart Gratis
    VriendenLoterij VIP-KAART Gratis
    Ooievaarspas Gratis

    Uurtarief parkeren (maximaal dagtarief € 12,50) € 4,50
  • Betaalmogelijkheden: PIN

Merkmale

Bleiben Sie auf dem Laufenden

Newsletter mit Events, Nachrichten, Empfehlungen und Angeboten!

Uw bericht is niet verstuurd omdat deze als spam is gemarkeerd. Onze excuses als dit onterecht is. U kunt altijd contact met ons opnemen door een e-mail te sturen naar info@noordwijk.info.